Dieta białkowa czyli jak schudnąć na diecie OXY

Dieta białkowa czyli jak schudnąć na diecie OXY

Dla osób, które poszukują skutecznego programu odchudzającego, doskonałym rozwiązaniem jest dieta OXY. Jest to mało rygorystyczny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Dieta, w przeciwieństwie do innych programów odchudzających o wysokiej skuteczności, jest bezpieczna dla zdrowia.

Celem kuracji jest nie tylko spalenie zbędnych kilogramów, ale również oczyszczenie organizmu z toksyn. Ponadto już po pierwszych dniach stosowania diety można zauważyć znacznie lepsze samopoczucie. Pierwsze fazy diety cechują się większym rygoryzmem, ponieważ należy spożywać jedynie wskazane w programie pokarmy, które są bogatym źródłem protein. Podczas pierwszego tygodnia w diecie występuje jedynie białko pochodzenia zwierzęcego. Niezwykle ważne jest, aby powstrzymywać się wtedy od spożywania węglowodanów i tłuszczów.

Dieta białkowa i jej przedstawicielka dieta OXY

Dieta OXY przyspiesza metabolizm, co jest niezwykle ważne w procesie spalania zbędnych kilogramów. Należy pamiętać o tym, żeby przestrzegać ściśle wszelkich wskazań, określonych w programie odchudzającym. Przede wszystkim nie można spożywać większych ilości białka niż te, które są ustalone w codziennym jadłospisie. Ponadto aby uniknąć efektów ubocznych, bardzo ważne jest spożywanie dużej ilości wody, najlepiej dwóch litrów dziennie. Pomoże nam to uniknąć uciążliwych zaparć oraz bolesności nerek i wątroby.

Aby utrzymać efekty uzyskane dzięki diecie białkowej, należy wychodzić z niej stopniowo. Skupiają się na tym ostatnie dwie fazy programu odchudzającego. Nie trwają one zbyt długo, jednak są w stanie skutecznie zapobiec efektowi jo-jo. Po zakończeniu kuracji do naszego jadłospisu wracają wszystkie pokarmy. Należy jednak pamiętać o tym, aby w ciągu jednego dnia w tygodniu spożywać wyłącznie dania, które cechują się dużą zawartością protein. Dzięki temu utrzymamy szczupłą sylwetkę przez długi czas.

Dodaj komentarz