Jak dobrać legginsy?

Jak dobrać legginsy?

Kilka lat temu legginsy wróciły do łask i stały się trendem, który będzie utrzymywał się przez wiele lat. Panie przekonały się, że takie ubranie jest bardzo wygodne, wytrzymałe i idealnie nadaje się do wielu aktywności życiowych. Warto jednak wiedzieć, czym kierować się przy wyborze najlepszych getrów dla siebie.

Bardzo duże znaczenie ma długość legginsów. Na rynku dostępne są modele sięgające do kolan, 3/4 oraz najpopularniejsze – o pełnej długości. Obecnie panuje moda na te ostatnie, ponieważ jesienna pora sprzyja wyborowi ubrań, które zapewnią nam odpowiednią ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Pełne legginsy sprawdzą się w garderobie każdej pani. Inaczej jest w przypadku krótszych getrów. Będą się one najlepiej prezentowały na kobiecie szczupłej o długich nogach.

Należy zwracać również uwagę na przenikliwość legginsów. Te o najcieńszej gramaturze, zbliżonej do rajstop, mogą łatwo zdemaskować wszelkie niedoskonałości sylwetki. Dlatego paniom, które chcą ukryć cellulit bądź kilka zbędnych kilogramów, zaleca się zaopatrzenie w grubsze getry. Warto również w takim wypadku dobrać bluzkę bądź tunikę, która w całości będzie zasłaniała pośladki. Dzięki temu wszelkie niedoskonałości zostaną bardzo łatwo ukryte, a kobieta będzie mogła czuć się komfortowo w elastycznych i stylowych legginsach.

Do koloru, do wyboru….

Obecnie na rynku dostępne są rozmaite rodzaje getrów. Najpopularniejsze są te w jednolitych kolorach, w szczególności czarne. Bez problemu można jednak znaleźć legginsy, które cechują się bogatym wzornictwem. Atrakcyjne, wielokolorowe motywy z pewnością przyciągną uwagę wiele osób. Warto dodać, że takie ubranie bardzo łatwo dopasować do butów oraz tuniki. Istnieją również specjalistyczne leginsy wyszczuplające, które idealnie sprawdzą się w przypadku, gdy kobieta chce szybko utracić kilka zbędnych kilogramów. Ponadto dostępne są również getry dla kobiet ciężarnych, które odciążają kręgosłup i układają brzuch w odpowiedniej pozycji.

Dodaj komentarz